Uwaga Rodzice! Zapraszamy na zebranie 19.09.2019 r. 16:15 – wspólne zebranie Rodziców klas pierwszych z dyrektorem ZSB 17:00 – zebranie Rodziców wszystkich klas z wychowawcami Miejsce zebrań: Olsztyn, ul. Jagiellońska 59(Budynek WSIiE TWP)

Pisemne egzaminy poprawkowe

  Pisemne egzaminy poprawkowe   Pisemne egzaminy poprawkowe rozpoczną się o godz. 9.00 26.08.2019 r. w siedzibie Wyższej Szkoły Informatyki i Ekonomii Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Olsztynie przy ul. Jagiellońskiej 59. Ustne egzaminy poprawkowe rozpoczną się o godz. 9.00 27.08.2019 r. w siedzibie Wyższej Szkoły Informatyki i Ekonomii Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Olsztynie, przy ul. Jagiellońskiej 59. Egzaminy poprawkowe […]

Maturalny egzamin w terminie poprawkowym

     Maturalny egzamin w terminie poprawkowym odbędzie się 20.08.2019 r. w siedzibie Wyższej Szkoły Informatyki i Ekonomii Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Olsztynie przy ul. Jagiellońskiej 59. Egzamin rozpocznie się o godz. 9.00 Zdający powinni zgłosić się na egzamin o godz. 8.30 z dokumentem tożsamości.

Komunikat Tymczasowa zmiana siedziby szkoły

Komunikat Tymczasowa zmiana siedziby szkoły      Dyrektor Zespołu Szkół Budowlanych im. Żołnierzy Armii Krajowej w Olsztynie informuje, że w związku z termomodernizacją szkoła tymczasowo zmienia swoją siedzibę. Zajęcia będą  się odbywać w Wyższej Szkole Informatyki i Ekonomii Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Olsztynie przy ul. Jagiellońskiej 59.      Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego nastąpi 2 września 2019 r. o […]

Niech żyją wakacje!

Niech żyją wakacje!

 

          19 czerwca 2019r. zakończyliśmy kolejny rok nauki w ZSB. Podczas apelu na dziedzińcu szkoły pożegnaliśmy uczniów klas trzecich zasadniczej szkoły zawodowej, kończących edukację w naszej szkole i podsumowaliśmy rok szkolny 2018/2019 w pozostałych klasach. Wspólny całoroczny wysiłek uczniów i nauczycieli zaowocował nagrodami w konkursach branżowych, zawodach sportowych i innych.

Dumą napawa również fakt, że 40 uczniów uzyskało świadectwa z wyróżnieniem.

          Teraz przed nami czas, który zasłużenie możemy wykorzystać na odpoczynek.

Niech żyją wakacje!

 

VIII Międzynarodowy Workshop Budowlany w Karnitach

VIII Międzynarodowy Workshop Budowlany
w Karnitach

Już po raz czwarty młodzież z klas 2a/m, 2b i 3a1 wyjechała do Karnit na workshop z udziałem młodzieży z Niemiec i Rosji.  Nasza młodzież przebywała w Karnitach od 2 do 7 czerwca 2019 roku. W czasie workshopu wykonywano różne prace na rzecz Kompleksu Pałacowego Zamek Karnity, w wolnym czasie odbywały się spotkania integracyjne, wspólne ognisko, zawody sportowe i inne atrakcje. W tym roku odbył się także bardzo ciekawy wieczór rosyjski, gdzie zaprezentowano bogate stroje ludowe, tańce i rosyjskie pieśni.

Warmińsko-Mazurska Rada Federacji …

Warmińsko-Mazurska Rada Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT w Olsztynie

„Konkurs Prac i Projektów Praktycznych Uczniów Szkół Średnich”

 

 

    W dniu 11 czerwca 2019 roku w Domu Technika w Olsztynie odbyła się uroczystość ogłoszenia wyników i wręczenia nagród uczestnikom konkursu Konkurs Prac i Projektów Praktycznych Uczniów Szkół Średnich  W-M RFSN-T NOT pod patronatem UWM i W-M Kuratora Oświaty.