Dzielimy się wiedzą z młodszymi koleżankami i kolegami (ZSB)

Dzielimy się wiedzą z młodszymi koleżankami i kolegami

 

 

 

W dniu 26.09.2013 r. uczniowie klas czwartych, którzy przed wakacjami odbyli staż zawodowy w Cottbus (Niemcy) w ramach projektu "Termolokata - dobra inwestycja w budownictwie", przygotowali pokaz umiejętności nabytych podczas zagranicznej praktyki. 

 

{/grid6}

W trakcie wykonywanych prac dot. termoizolacji wyjaśniali młodszym koleżankom    i kolegom arkana wiedzy z zakresu technologii i materiałów stosowanych w zakresie dociepleń, chętnie odpowiadali na ich pytania. Pokaz ten obejrzeli uczniowie klas: 1b,    1 a/b, 2ba, 3 ba , 3bb. Uczestnicy stażu swoją wiedzą i umiejętnościami zaimponowali przy tej okazji nie tylko młodszym. Z ogromnym uznaniem o ich pokazie wypowiadali się również nauczyciele. 

Przed pokazem uczniowie wymienionych klas zostali  też zaproszeni na krótki materiał filmowy (przygotowany przez p. Andrzeja Rutkowskiego) przedstawiający charakter zadań wykonywanych przez uczestników  podczas praktyk w Zakładzie Promowania Kształcenia Zawodowego Związku Przemysłu Budowlanego Berlina  i Brandenburgii oraz poznane przez nich innowacje technologiczne z zakresu termoizolacji ścian i stropodachów. Wykorzystanie tego materiału w czasie lekcji zadeklarowali również nauczyciele  przedmiotów zawodowych.


Współpracują ze szkołą

Back to top