Pisemne egzaminy poprawkowe

 

Pisemne egzaminy poprawkowe rozpoczną się o godz. 9.00 26.08.2019 r. w siedzibie Wyższej Szkoły Informatyki i Ekonomii Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Olsztynie przy ul. Jagiellońskiej 59.

Ustne egzaminy poprawkowe rozpoczną się o godz. 9.00 27.08.2019 r. w siedzibie Wyższej Szkoły Informatyki i Ekonomii Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Olsztynie, przy ul. Jagiellońskiej 59.

Egzaminy poprawkowe z przedmiotów zawodowych w kształceniu praktycznym odbędą się w warsztatach szkolnych ZSB przy ul. Żołnierskiej 15 w Olsztynie. Egzaminy rozpoczną się o godz. 9.00 26.08.2019 roku.

 

 

     Maturalny egzamin w terminie poprawkowym


odbędzie się 20.08.2019 r. w siedzibie Wyższej Szkoły Informatyki i Ekonomii Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Olsztynie przy

ul. Jagiellońskiej 59.

Egzamin rozpocznie się o godz. 9.00 Zdający powinni zgłosić się na egzamin o godz. 8.30 z dokumentem tożsamości.

Komunikat
Tymczasowa zmiana siedziby szkoły

     Dyrektor Zespołu Szkół Budowlanych im. Żołnierzy Armii Krajowej w Olsztynie informuje, że w związku z termomodernizacją szkoła tymczasowo zmienia swoją siedzibę. Zajęcia będą  się odbywać w Wyższej Szkole Informatyki i Ekonomii Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Olsztynie przy ul. Jagiellońskiej 59.

     Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego nastąpi 2 września 2019 r. o godz. 9.00 przy ul. Jagiellońskiej 59.

  

 

 

 

Postaw na Słońce -to konkurs badawczy

Konkurs badawczy „Postaw na Słońce” ma na celu rozpowszechnienie wiedzy o  mikroinstalacjach OZE (Odnawialne Źródła Energii), czyli urządzeniach, pozwalających wytwarzać energię elektryczną we własnym zakresie na swój własny użytek. Szczególny nacisk kładziemy na fotowoltaikę, czyli technologie przetwarzania energii słonecznej na elektryczną.

·      w którym biorą udział uczniowie kl.IIb/g i IIb

 

 

 

 

 

 

 Warto obejrzeć 

Warto zobaczyć