Szkolenie zawodowe Fakro Sp. z o.o.- producent okien dachowych

Szkolenie zawodowe Fakro Sp. z o.o.- producent okien dachowych 

      W dniu 28 marca br. gościliśmy przedstawicieli Firmy Fakro, którzy przeprowadzili specjalistyczne szkolenie dla 30 uczniów kształcących się w zawodach budowlanych i drzewnych z klas 2b, 2a/m, 3b1, 3b/u i 3a/m. Uczniowie wysłuchali informacji na temat firmy i jej produktów, obejrzeli film pokazujący historię powstania i rozwoju firmy, jej zasięg i osiągnięcia doceniane na całym świecie, a także najnowsze produkty wprowadzane na rynek. Następnie uczniowie podzieleni na grupy przystąpili do części praktycznej, w której pod nadzorem pracowników firmy uczyli się w jaki sposób prawidłowo zamontować okno dachowe i na co zwracać szczególną uwagę podczas wykonywania prac montażowych. 

Bardzo dziękujemy Panom Piotrowi i Bogdanowi

za przeprowadzone szkolenie i jak zawsze czekamy na kolejne spotkania.

 

więcej zdjęć w GALERII

 

Współpracują ze szkołą

Back to top