Harmonogram kwalifikacyjnego kursu zawodowego R.17. Organizacja i nadzorowanie produkcji rolniczej i pszczelarskiej Edycja II (28.09.2018r.-12.05.2019r.)

Harmonogram kwalifikacyjnego kursu zawodowego

R.17.Organizacja i nadzorowanie produkcji rolniczej i pszczelarskiej

Edycja II  (28.09.2018r.-12.05.2019r.)

 

nr zjazdu

terminy

piątek

16:00-19:45

sobota

8:00-16:00

niedziela

8:00-16:00

1.        

28-30.09.2018r.

Organizacja produkcji pszczelarskiej  A. Kobyliński

Organizacja produkcji pszczelarskiej M. Siuda

 

2.        

19-21.10.2018r.

Organizacja produkcji pszczelarskiej  A. Kobyliński

Ekonomika gospodarstwa pasiecznego grupa I A. Kobyliński,

Ekonomika gospodarstwa pasiecznego grupa II M. Siuda,

Gospodarka pasieczna – grupa I – M. Siuda

Gospodarka pasieczna grupa II - A. Kobyliński

3.        

16-18.11.2018r.

Ekonomika gospodarstwa pasiecznego grupa I A. Kobyliński,

Ekonomika gospodarstwa pasiecznego grupa II M. Siuda,

Gospodarka pasieczna – grupa I – M. Siuda

Gospodarka pasieczna grupa II - A. Kobyliński

Gospodarka pasieczna – grupa I – M. Siuda

Gospodarka pasieczna grupa II - A. Kobyliński

4.        

23-25.11.2018r.

Język obcy zawodowy

A.     Lichy

Gospodarka pasieczna – grupa I – M. Siuda

Gospodarka pasieczna grupa II - A. Kobyliński

Ekonomika gospodarstwa pasiecznego grupa I A. Kobyliński,

Ekonomika gospodarstwa pasiecznego grupa II M. Siuda,

5.        

7-9.12.2018r.

Organizacja produkcji pszczelarskiej M. Siuda do godziny 20:30

Organizacja produkcji pszczelarskiej M. Siuda do godziny 17:30

Ekonomika gospodarstwa pasiecznego grupa I A. Kobyliński,

Ekonomika gospodarstwa pasiecznego grupa II M. Siuda,

6.        

14-16.12.2018r.

Organizacja produkcji pszczelarskiej  A. Kobyliński do godziny 20:30

Organizacja produkcji pszczelarskiej  A. Kobyliński do godziny 16:45

Ekonomika gospodarstwa pasiecznego grupa I A. Kobyliński,

Ekonomika gospodarstwa pasiecznego grupa II M. Siuda,

7.        

11-13.01.2019r.

Gospodarka pasieczna – grupa I – M. Siuda

Gospodarka pasieczna grupa II - A. Kobyliński

Ekonomika gospodarstwa pasiecznego grupa I A. Kobyliński,

Ekonomika gospodarstwa pasiecznego grupa II M. Siuda,

Ekonomika gospodarstwa pasiecznego grupa I A. Kobyliński,

Ekonomika gospodarstwa pasiecznego grupa II M. Siuda,

 

8.        

8-10.02.2019r.

Ekonomika gospodarstwa pasiecznego grupa I A. Kobyliński,

Ekonomika gospodarstwa pasiecznego grupa II M. Siuda,

Organizacja produkcji roślinnej M. Marks

Organizacja produkcji zwierzęcej B. Rychcik

9.        

15-17.02.2019r.

Ekonomika gospodarstwa pasiecznego grupa I A. Kobyliński,

Ekonomika gospodarstwa pasiecznego grupa II M. Siuda,

Organizacja produkcji zwierzęcej B. Rychcik

Organizacja produkcji roślinnej M. Marks

10.     

1-3.03.2019r.

Ekonomika gospodarstwa pasiecznego grupa I A. Kobyliński,

Ekonomika gospodarstwa pasiecznego grupa II M. Siuda,

Organizacja produkcji roślinnej M. Marks

Organizacja produkcji zwierzęcej B. Rychcik

11.     

8-10.03.2019r.

Ekonomika gospodarstwa pasiecznego grupa I A. Kobyliński,

Ekonomika gospodarstwa pasiecznego grupa II M. Siuda,

Organizacja produkcji zwierzęcej B. Rychcik

Organizacja produkcji roślinnej M. Marks

12.     

22-24.03.2019r.

Ekonomika gospodarstwa pasiecznego grupa I A. Kobyliński,

Ekonomika gospodarstwa pasiecznego grupa II M. Siuda,

Gospodarka pasieczna – grupa I – M. Siuda

Gospodarka pasieczna grupa II - A. Kobyliński

Gospodarka pasieczna – grupa I – M. Siuda

Gospodarka pasieczna grupa II - A. Kobyliński

13.     

5-7.04.2019r.

Chów i hodowla pszczół  grupa I – M. Siuda

Chów i hodowla pszczół  grupa I – A. Kobyliński

Chów i hodowla pszczół  grupa I – J. Gabruś

Chów i hodowla pszczół  grupa I – M. Siuda

Chów i hodowla pszczół  grupa I – A. Kobyliński

Chów i hodowla pszczół  grupa I – J. Gabruś

Chów i hodowla pszczół  grupa I – M. Siuda

Chów i hodowla pszczół  grupa I – A. Kobyliński

Chów i hodowla pszczół  grupa I – J. Gabruś

14.     

26-28.04.2019r.

Chów i hodowla pszczół  grupa I – M. Siuda

Chów i hodowla pszczół  grupa I – A. Kobyliński

Chów i hodowla pszczół  grupa I – J. Gabruś

Chów i hodowla pszczół  grupa I – M. Siuda

Chów i hodowla pszczół  grupa I – A. Kobyliński

Chów i hodowla pszczół  grupa I – J. Gabruś

Chów i hodowla pszczół  grupa I – M. Siuda

Chów i hodowla pszczół  grupa I – A. Kobyliński

Chów i hodowla pszczół  grupa I – J. Gabruś

15.     

10-12.05.2019r.

Chów i hodowla pszczół  grupa I – M. Siuda

Chów i hodowla pszczół  grupa I – A. Kobyliński

Chów i hodowla pszczół  grupa I – J. Gabruś

Chów i hodowla pszczół  grupa I – M. Siuda

Chów i hodowla pszczół  grupa I – A. Kobyliński

Chów i hodowla pszczół  grupa I – J. Gabruś

Chów i hodowla pszczół  grupa I – M. Siuda

Chów i hodowla pszczół  grupa I – A. Kobyliński

Chów i hodowla pszczół  grupa I – J. Gabruś

* Informacje o salach na zajęcia będą wywieszone w portierni szkoły na poszczególnych zjazdach. 

 

Współpracują ze szkołą

Back to top